В Росії за ініціативою РПЦ дітей перетворюють на бойовиків – інтернет-видавництво Церкваріум
28
Вт., січ.

В Росії за ініціативою РПЦ дітей перетворюють на бойовиків

За кордоном
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

"Добрим словом і кольтом можна домогтися набагато більшого, аніж лише добрим словом"

Як повідомляє російський ресурс Молодой, в Тульській єпархії РПЦ  з ініціативи Ефремовского благочиння пройшла щорічна обласна духовно-патріотична воєнізована гра «Зірниця».  Чомусь Російська церква приурочила цю акцію до осіннього дня пам'яті святих благовірних князів Петра і Февронії.

Ось які навички мали освоїти російські підлітки: "Десантування, розпалювання багаття і кип'ятіння води в казанку, смуга перешкод, де треба було пробігти по «купинах», проповзти під сіткою, і всією командою промчати на одних лижах. Далі - стрільба по мішенях з пневматичної рушниці, метання гранати, мінування і розмінування поля, надання першої допомоги пораненому і доставка його в медсанбат. На наступних етапах - складання і розбирання автомата і його магазину, на станції МНС - одягання в костюм рятувальника і влучна «стрілянина» струменем води з пожежного рукава, а потім - біг в протигазах по задимленій місцевості".

Через цей "духовно-патріотичний" захід російські діти мають "дізнаватись з історії про святість бою з ворогами Божими".

До заходу долучили і зовсім маленьких дітей.

В самій Тульській єпархії постійно нагадують, що "патріотизм - духовна чеснота". От як цікаво виходить: український патріотизм - це націоналізм та фашизм, а російський - це духовна чеснота.

Опікування "духовно-патріотичними" заходами за участю школярів для РПЦ вже давно стало обов'язком. До 2014 року аналогічні акції намагались проводити і в Україні під патронатом УПЦ МП.

 

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год