Іларіон Алфеєв приписав генсеку Всесвітньої Ради Церков неіснуючі заяви – інтернет-видавництво Церкваріум
29
Ср., січ.

Іларіон Алфеєв приписав генсеку Всесвітньої Ради Церков неіснуючі заяви

За кордоном
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

А Всесвітня Рада Церков взяла та і спростувала Іларіона Алфеєва

На сайті Всесвітньої ради церков з'явилось спростування заяв митрополита Волоколамського, очільника ВЗЦЗ МП, Іларіона Алфеєва, в яких він приписує генсеку ВРЦ слова, яких той не говорив.

ВРЦ відповіла на те, як ЗМІ поширюють неправдиву інформацію стосовно України; Всесвітня рада церков не втручається, як і не коментує внутрішні дискусії в православній родині.

5 червня Митрополит Волоколамський Іларіон, голова Департаменту зовнішніх церковних зв'язків Російської православної церкви,  під час його візиту до Швейцарії відвідав Всесвітню раду церков (ВРЦ), що в Екуменічному центрі в Женеві.

На зустрічі з генеральним секретарем ВРЦ д-р Олавом Фюксе Твейтом він знову наголосив на позиції Святішого Патріарха Російської Православної Церкви Кирила, що РПЦ і далі надає ваги Всесвітній Раді Церков та братиме участь в її роботі.

Генеральний секретар ВРЦ висловив подяку за це повідомлення. «Ваша присутність тут підтверджує, що Російська Православна Церква - це частина праці ВРЦ задля єдності та миру», - заявив Твейт.

Утім, чимало ЗМІ спотворило висловлювання отця Д-ра Олафа Фюксе Твейта щодо України. Подаємо нижче справжню позицію ВРЦ:

  1. Згідно з екуменічним протоколом, ВРЦ не втручається у внутрішні дискусії в православній родині щодо канонічного статусу та не коментує їх.
  2. Генеральний секретар ВРЦ не заявляв анічого нового щодо позиції ВРЦ стосовно ситуації в Україні.
  3. До складу ВРЦ входить одна церква, представлена в Україні: Російська Православна Церква.

Найцікавіше тут те, що дезінформацію про позицію генсека ВРЦ першим поширив сайт самого митрополита Іларіона Алфеєва:

Митрополит Іларіон подякував др. Олафу Фюксе Твейту за конструктивну позицію, яку ВРЦ незмінно займає з приводу стану церков на Україні.

Генеральний секретар Всесвітньої ради церков завірив, что ВРЦ, як і раніше, розглядає Українську Православну Церкву как єдину загальновизнану Церкву України.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год