FAKE NEWS та Церква: в Салоніках проходитиме важлива конференція – інтернет-видавництво Церкваріум
22
Ср., січ.

FAKE NEWS та Церква: в Салоніках проходитиме важлива конференція

За кордоном
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Греки вирішити активно протидіяти брехні та маніпуляціям в церковних новинах

Як повідомляє грецьке видання ORTHODOXIA.INFO, на 13-14 травня в Салоніках (Греція) заплановано проведення конференції з гучною назвою "FAKE NEWS та Церква". Захід проводиться Организацією з просування грецької та православної культури (AENAOS), богословським відділом та відділом журналістики Університету Аристотеля (Салоніки) під егідою Його Всесвятості Вселенського Патріарха та Президента Грецької Республіки.

На конференції заплановано виступи Вселенського патріарха Варфоломія та Архієпископа Афінського Ієроніма. Доповідачі торкнуться дуже широкого кола питань, пов'язаних з викривленням або підробками інформації в сфері релігійних медіа. Зокрема, мова йтиме про зв'язок релігійної віри з фейками, роль соціальних мереж у розповсюдженні недостовірної інформації, роль фейк-ньюз у розповсюдженні фундаменталізму або антисемітизму, вплив інформаційних фейків на релігійне насилля, вплив фейків на міжнародні відносини та міжцерковний та екуменічний діалог тощо.

З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

Трансляцію конференції в прямому ефірі організовує ORTHODOXIA.INFO

 

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год