Держдума РФ заборонила турагенціям організовувати поїздки прочан – інтернет-видавництво Церкваріум
22
Ср., січ.

Держдума РФ заборонила турагенціям організовувати поїздки прочан

За кордоном

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

РПЦ хоче контролювати паломництво

Російська Держдума на засіданні 10 січня прийняла в першому читанні законопроект, який забороняє туристичним агенціям організовувати паломницькі поїздки. Тепер це робитимуть лише релігійні організації.

Причиною цього Дмитрій Вяткін, один з авторів законопроекту, вважає необхідність захисту прочан від недобросовісних організаторів поїздок.

Згідно з новим законом, релігійні організації отримають виняткове право відправляти прочан у поїздки "як на оплатній, так і безоплатній основі". Проте, механізму, як саме обкладатимуться податками організації, що займаються організацією паломницьких турів, закон не передбачає.

За даними аналітичної агенції ТурСтат, в Росії щороку здійснюється приблизно 5 млн паломницьких поїздок, а всього поїздки "по святих місцях" складають до 10% ринку внутрішнього туризму в РФ.

Джерело: Настоящее время

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год