Архієпископ Марк (Арндт): Схизмати не можуть прагнути автокефалії – інтернет-видавництво Церкваріум
20
Чт., лют.

Архієпископ Марк (Арндт): Схизмати не можуть прагнути автокефалії

За кордоном

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

РПЦЗ МП не визнає відновлену Константинополем канонічність представників Київського патріархату в Німеччині

Джерело - Католицька служба новин

16 жовтня 2018 р.

Російський архієпископ про припинення контактів з Константинополем: "На жаль, на даний момент ми повинні тимчасово припинити співпрацю"

Злам в Православній Церкві між Москвою та Константинополем призводить до наслідків у цій країні. Російська православна церква заявляє про вихід з Православної Єпископської конференції в Німеччині (OBKD - прим.).

КСН: Що тепер може зробити російська Церква, щоб зберегти єдність Православної Церкви?

Архієпископ Марк (керуючий німецькою єпархією Російської Православної Закордонної Церкви): Молитися. І намагатися організувати всеправославне розслідування цих процесів. Це питання вже порушено кількома православними місцевими церквами.

КСН: Чому Московський патріархат відкидає автономію, автокефалію для Української Православної Церкви?

Архієпископ Марк: В Україні немає православного церковного угруповання, яке має прагнути автокефалії. Схизмати не можуть прагнути автокефалії. До Константинополя звернулися політики, але не церковні групи.

КСН: Ваша співпраця з Конференцією Православних Єпископів у Німеччині буде продовжена чи призупинена?

Архієпископ Марк: На жаль, на даний момент ми повинні припинити працювати в OBKD. Це дуже болісно, але ми не можемо навіть опосередковано схвалити все, що відбувається проти православія в Україні та в Росії.

КСН: Якими тепер будуть Ваші відносини з Німецьким деканатом УПЦ Київського Патріархату, що також визнаний Константинополем?

Архієпископ Марк: Мені нічого не відомо про нього. Якщо такий і існує, то він представляє розкольницьку організацію, так званий Київський Патріархат, і тому є неканонічним.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год