Як в УПЦ (МП) перекручують новини на свою користь – інтернет-видавництво Церкваріум
05
Нд., груд.

Як в УПЦ (МП) перекручують новини на свою користь

Україна

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ніколи такого не було, і от знову

Як вже писав Cerkvarium, представники чотирьох Помісних Церков зустрілися на Кіпрі для обговорення ситуації у зв'язку із наданням Томосу про автокефалію Православній Церкві України. В офіційному комюніке повідомляється, що очільники трьох давніх східних патріархатів доєднаються до посередницької ініціативи Кіпрського архієпископа. Вони працюватимуть «з одного боку, над досягненням євхаристійної єдності, а з іншого ‒ над захистом вірних і храмів від будь-яких актів насильства, незалежно від того, звідки вони походять, або з будь-яких причин і мотивів, які їх викликають».

В УПЦ (МП), розуміючи, що ця заява зовсім не вкладається в дискурс та риторику Московського патріархату, не знайшли нічого кращого, аніж перекрутити інформацію. «Предстоятелі окремо обговорили ситуацію з захопленнями храмів Української Православної Церкви, що посилилися в Україні після втручання Константинопольського Патріархату в українські церковні справи», ‒ йдеться у новині на офіційному сайті Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків УПЦ (МП).

Проте, очільники церков нічого не казали ні про храми Української Православної Церкви, ні про «втручання» Константинопольського патріархату. Виходить, це не об'єктивна передача інформації, а мрії ВЗЦЗ УПЦ (МП), які нічого спільного з реальністю не мають.