В УПЦ МП у судах заперечуватимуть зараження вірних короновірусом у своїх храмах? – інтернет-видавництво Церкваріум
05
Ср., жовт.

В УПЦ МП у судах заперечуватимуть зараження вірних короновірусом у своїх храмах?

Україна

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Схоже УПЦ МП за будь-яку ціну готова захищатись від звинувачень

Саме такий висновок можна зробити з інтерв’ю архієпископа Боярського Феодосія для СПЖ. Зокрема на питання журналіста чи готова УПЦ МП до звинувачень, якщо у разі відмови закрити храми, хтось з їхніх вірян захворіє та помре, архієпископ відповів наступне:

«...якщо Господь попустить, і все ж якась гаряча голова знову захоче розіграти на горі людей релігійну карту, Церква, безумовно, вдасться до всіх методів правового та інформаційного захисту: як на місцевому, так і на центральному рівні, а якщо потрібно, в міжнародних судах. Будь-яке таке звинувачення буде передаватися максимальному інформаційному розголосу, буде перебувати під пильною увагою незалежних журналістів і міжнародної громадськості.

З огляду на загальний фон тиску на нашу Церкву, про який прекрасно інформовано світове співтовариство, такі провокації не залишаться без уваги...».

Тобто, можна зробити висновок, що УПЦ МП буде максимально пручатися визнанню того, що хтось з її вірних захворів. Відповідно вони запускатимуть відповідні інформаційні кампанії, для відбілення власної репутації. Також можна очікувати судових позовів стосовно тих, хто наважиться заявити, що вірні УПЦ МП заразились у церкві і від того зараження померли.

Нагадаємо, що наш автор Дмитро Горєвой ще раніше у матеріалі про Почаївську лавру зазначав, що керівництво УПЦ МП всіма силами намагатиметься відбілити репутацію церкви і спростовуватиме буль-які заяви про захворювання вірних коронавірусом у храмах.