В Московському патріархаті підтримали Опозиційний блок – інтернет-видавництво Церкваріум
22
Ср., січ.

В Московському патріархаті підтримали Опозиційний блок

Україна

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Така у нас "церква поза політикою"

Напередодні парламентських виборів активізувалась колишня "Партія регіонів", завдяки діяльності якої в 2014 році Україна занурилась в хаос війни з Росією.

Згодом ця "партія" мімікрувала в Опозиційний блок, який 10 червня презентував свою першу десятку. Подія називалась «Форум об'єднаних опозиційних сил "Довіряй справам"». Мова про об'єднання там не випадкова, адже перед президентськими виборами в Оппоблоці відбувся певний розкол.

До першої десятки увійшли всі "православні" політики, які підтримують та лобіюють інтереси Московського патріархату в Україні: Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов та інші.

Але вишенькою на торті була присутність в залі двох непересічних представників Московського патріархату - настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Чорнобильського Павла Лебедя та митрополита Запорізького Луки Коваленка.

Перед президентськими виборами з боку УПЦ МП лунало багато звинувачень ПЦУ в підтримці одного з кандидатів, мовляв, "ми поза політикою, тому що ми - Церква". І ось, не пройшло і двох місяців, як впливові ієрархи Московського патріархату в Україні відкрито своєю присутністю агітують за Оппоблок.

Нещодавно представник Оппоблоку Вадим Новінський виступив проти низки законів - про українську мову, "церковні" закони та декомунізацію.

 

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год