Терміново: Філарет скликає Помісний Собор ліквідованої УПЦ КП – інтернет-видавництво Церкваріум
25
Сб., січ.

Терміново: Філарет скликає Помісний Собор ліквідованої УПЦ КП

Україна
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Таки розкол?

Колишній патріарх УПЦ КП, а нині митрополит ПЦУ Філарет на 20 червня скликає Помісний Собор ліквідованої УПЦ КП, передає ВВС.

Про такі наміри ієрарха стало відомо під час форуму «За Українську Православну Церкву! За Київський патріархат!», який проходить сьогодні у Києві.

«Ми скликаємо помісний собор, на якому не затвердимо рішення того собору, який був 15 грудня 2018 року. Значить, він для нас не є обов'язковим. Цим ми покажемо, що Київський патріархат був, є і буде. Собор ми скликаємо на 20 червня», – сказав Філарет.

Проблема полягає не тільки у тому, що Київський патріархат ліквідовано, але й у тому, що відповідно до Статуту ПЦУ Філарет немає права скликати Помісний Собор, адже він скликається лише Предстоятелем та Синодом, а не одним з членів Синоду.

Нагадаємо, у Православній Церкві України триває, ініційований колишнім очільником УПЦ КП Філаретом. Він вважає, що треба відродити Київський патріархат, що порушує умови Томосу. Усі решта члени Синоду та більшість єпископів ПЦУ проти цього.  

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год