Під прикриттям Московського патріархату до України завозять російських політтехнологів – інтернет-видавництво Церкваріум
17
Ср., серп.

Під прикриттям Московського патріархату до України завозять російських політтехнологів

Україна

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

А потім керівництво цієї церкви каже "А чого це ви нас так не любите?"

Російських політтехнологів напередодні президентських виборів в Україні завозять до України, за запрошенням Чернігівського єпархіального управління, про це повідомив народний депутат Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

Він назвав імена 7 російських політтехнологів: Ніна Клєбанова, Анна Остапчук, Борис Коновалов, Сергій Лукін, Роман Мартін, Олексій Шевченко та Олександр Корольов.

За інформацією Ар'єва це вже не перший раз групу російських політичних консультантів завозять до України. Він також додав, що керівника групи Ніну Клєбанову бачили на з'їзді партії "Батьківщина", де висунули кандидатом у Президенти України Юлію Тимошенко.  Ар'єв також стверджує, що часто цих політтехнологів бачать в офісі народного депутата від "Батьківщини" Валерія Дубіля.

На підтвердження цієї інформації народний депутат вже у наступному дописі докладає копію запрошення від Чернігівського єпархіального управління та відповідні фотографії зі з'їзду Юлії Тимошенко.

На самому листі стоїть дата 2014 рік. Сам Ар'єв пояснює, що «майже усі учасники з цієї групи були закинуті з Росії до України в один час – у липні 2014 року. Тобто за місяць до того, як російські окупаційні війська вдерлись на територію Донбасу».

Cerkvarium вже писав, про те, як за сприяння керівництва УПЦ (МП) віруючих цієї церкви зможуть використовувати на виборах.

 

Фото з Facebook сторінки Володимира Ар'єва