Отримання Томосу внесуть у шкільні підручники – інтернет-видавництво Церкваріум
19
Нд., вер.

Отримання Томосу внесуть у шкільні підручники

Україна

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Подію історичного масштабу необхідно вивчати на уроках історії

У цьому році почнуть друкувати шкільні підручники, в яких буде інформація про отримання Україною Томосу про автокефалію. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти, передає Cerkvarium з посиланням на УНН.

«Історія незалежної України вивчається в одинадцятому класі, як раз у цьому році ми будемо друкувати ці підручники. Як тільки ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програм з історії України. Вчора було останнє засідання робочої групи і протягом декількох тижнів ми затвердимо нову редакцію програми для 11-го класу наказом МОН. Автори підручників, які будуть друкуватися у цьому році, повинні будуть це враховувати», – розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вчителі історії встигнуть отримати докладні методичні рекомендації, так як історія незалежної України починає вивчатися приблизно у квітні-травні.

Що стосується ЗНО, то блок питань про Томос туди можуть включити не раніше, ніж у 2021 році.

«Ми маємо непорушне правило, що до програми ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають певну програму ЗНО, за якою вони будуть здавати тест. Отже, ми у цьому році обов’язково внесемо зміни до програми ЗНО з історії, але чинними вони стануть тільки для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас у 2021 році», – пояснила Гриневич.