Намісника скандального Десятинного храму Гедеона (Харона) затримано в "Борисполі" – інтернет-видавництво Церкваріум
19
Нд., вер.

Намісника скандального Десятинного храму Гедеона (Харона) затримано в "Борисполі"

Україна

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Єпископ має кілька громадянств, за що і поплатився

За повідомленням агенції Інтерфакс-Україна в аеропорту "Бориспіль" виникли проблеми з в'їздом до України у скандального єпископа Макарівського, вікарія Київської митрополії УПЦ МП Гедеона (Харона), який довгий час провокує скандали через незаконну будову під назвою "Десятинний храм". Хоча Харон вже давно підозрювався в тому, що має громадянство кількох країн, проблема з поверненням в Україну виникла лише зараз.

Спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян підтвердив агентству "Інтерфакс-Україна" факт непропуску єпископа УПЦ (МП) Гедеона в Україну в аеропорту "Бориспіль".

Говорячи про причини такого рішення, О.Слободян зазначив: "У нього громадянство кількох країн. Прикордонники вилучили український паспорт".

Він уточнив, що далі з цим громадянином спілкуються інші правоохоронні органи.

На сторінці єпископа Гедеона в Фейсбук викладено фотокопію протоколу вилучення (затримання) документа, в якому зазначено, що прикордонники виявили у нього паспорт для виїзду за кордон, який числиться як загублений. Зокрема, в протоколі міститься інформація про те, що цей документ на ім'я Юрія Харона, за даними управління Державної міграційної служби у Волинській області, внесено до загублених, вкрадених, оголошених недійсними паспортних документів і підлягає вилученню.

У протоколі також зазначено, що єпископ Гедеон прибув рейсом "Франкфурт - Київ".

За словами секретаря єпископа протодиякона Антонія, питанням владики займається Служба безпеки України. Сам Харон здивований ситуацією, адже, за його словами, коли він виїжджав з України за кордон 15 днів тому, жодних проблем не було.