На Закарпаття призначено єпископа з впливового клану Московського патріархату – інтернет-видавництво Церкваріум
29
Нд., бер.

На Закарпаття призначено єпископа з впливового клану Московського патріархату

Україна
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Новий «смотрящій» від РПЦ в Україні?

Синод УПЦ (МП) 3 квітня 2019 р. обрав вікарієм Хустської єпархії (Закарпатська область) архімандрита Симеона (Голубку), який очолює один з монастирів на Закарпатті. Він є старшим братом єпископа Бронніцького, вікарія (тобто помічника) патріарха Московського Кирила.

Також у Симеона є доволі впливова сестра – ігуменя Серафима (Голубка), яка мала високе положення в Архангельській області у Росії. Там вона допомагала архієпископу Даниїлу (Доровських) збирати данину для Москви. За що, до речі, він доволі швидко зростав у церковній кар'єрі і вже у 2012 р. став митрополитом.

Як повідомляє російський телеграм-канал «Церквач», Даниїл разом з Серафимою створив доволі впливовий у Московському патріархаті клан Доровських-Голубок. Наразі він складається з митрополита Даниїла (Доровських), архієпископа Тихона (Доровських), єпископа Парамона (Голубки) та ігумені Серафіми (Голубки). Тепер до впливових осіб у цьому клані доєднається і Симеон (Голубка), який буде їхнім представником в Україні.

Cerkvarium розцінює це призначення, як посилення клану Доровських-Голубок, зокрема через можливість мати свою впливову людину в Україні. Для РПЦ це дуже важливо, оскільки Україну вони втрачають і будь-який агент впливу наразі є критично важливим. Також УПЦ (МП) у такий спосіб посилює штат єпископату, який і так вже роздутий до критичних розмірів. Це робиться для того, щоби у разі переходу когось з архієреїв до ПЦУ, можна було би в екстреному порядку замінити цю посаду. Саме цим УПЦ (МП) обґрунтовує перед Московським керівництвом таку чисельну лаву "запасних" єпископів.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год