Депортований єпископ Московського патріархату Гедеон хоче повернути українське громадянство – інтернет-видавництво Церкваріум
21
Чт., жовт.

Депортований єпископ Московського патріархату Гедеон хоче повернути українське громадянство

Україна

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Але і від американського паспорта відмовлятися не хоче

Скандально відомий єпископ УПЦ (МП) Гедеон (Харон), подав позов на Державну міграційну службу України у Волинській області з вимогою скасувати їхнє рішення та відновити йому громадянство, передає видання theБабель з посиланням на прес-службу Окружного адміністративного суду Києва.

«Харон вимагає визнати незаконним рішення Управління Державної міграційної служби України у Волинській області від 21.06.2018 року, яким було скасовано рішення про набуття ним громадянства за територіальним походженням відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України «Про громадянство України». Серед інших вимог позову — зобов’язати посадових осіб Управління ДМС у Волинській області внести до відповідних реєстрів інформацію про скасування рішення від 21.06.2018», — розповіли в суді, передає видання.

Зазначається, що 23 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва розпочав провадження у справі та розглядатиме її у спрощеному вигляді без виклику сторін та проведення судових засідань. На сьогодні розгляд адміністративної справи не закінчено, рішення у справі не ухвалено.

Примітно, що позов єпископ Гедеон подав до скандально відомого Київського окружного адміністративного суду, в якому вже не перший рік затягується справа щодо незаконного захоплення землі та встановлення самобуду без відповідних документів на території Національного заповіднику. Настоятелем цього самобуду і є Гедеон (Харон). Також саме цей суд призупинив процес перейменування церкви Московського патріархату.

Нагадаємо, що єпископ Гедеон (Харон) окрім українського, мав ще російське та американське громадянство. З цікавою та вельми не однозначною біографією Харона можна ознайомитись на нашому сайті.