Перейменування УПЦ МП: ВСУ продовжив забезпечення позову – інтернет-видавництво Церкваріум
29
Нд., бер.

Перейменування УПЦ МП: ВСУ продовжив забезпечення позову

Релігійна свобода
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Проте справу по суті ще не розглядали

Сьогодні в Єдиному реєстрі судових справ з'явився текст ухвали Верховного суду України, яким ця судова інстанція вкотре підтримала право УПЦ МП на забезпечення свого позову проти Мінкульту. Це означає, що ще не було розгляду справи по суті - а саме доведення протиправності проведення Мінкультом релігієзнавчої експертизи, за якою всі релігійні організації в структурі УПЦ МП мають внести до свого статутного найменування вказівку приналежності до РПЦ.

З юридичної точки зору суд заборонив державним реєстраторам виконувати вимоги т.зв. "Закону про перейменування" - до винесення рішення в справі по суті.

Проте це дало сумнівний привід представникам УПЦ МП заявити, що начебто суд "поставив остаточну крапку" в перейменуванні цієї релігійної структури. Розгляд справи ще йде.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год