Вселенський патріархат визнає Чорногорію канонічною територією Сербської церкви, - Варфоломій президенту Чорногорії – інтернет-видавництво Церкваріум
28
Вт., січ.

Вселенський патріархат визнає Чорногорію канонічною територією Сербської церкви, - Варфоломій президенту Чорногорії

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

В листі Вселенський патріарх підтримав сербів

Як повідомляє чорногорський сайт Vijesti, 21 червня цього року Вселенський патріарх Варфоломій надіслав листа на адресу президента Чорногорії Міло Джукановича, в якому оголосив, що Вселенський патріархат, як і всі інші помісні церкви, єдиною канонічною православною юрисдикцією в Чорногорії визнає ту, що перебуває в підпорядкуванні високопреосвященнішого митрополита Чорногорського Амфілохія, ієрарха Найсвятішої Церкви Сербської.

Цей лист важливий в контексті останніх дій чорногорської влади щодо підтримки автокефалії невизнаної Чорногорської церкви та спроби передачі в державну власність культового майна Сербської церкви на території країни, яке було створено (побудовано) до 1918 року. Це викликало величезний протест Сербської церкви.

Хоча багато хто звинуватить Вселенського патріарха в "здачі інтересів" антисербської церковної коаліції (до якої ще входить Македонія), його дії можна розглядати як частину процесу визнання ПЦУ. Сербська церква залишається на позиції категоричного несприйняття рішення Константинополя про дарування українській церкві автокефалії в обхід узгодження з РПЦ.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год