В жовтні Синод Елладської церкви розгляне українське питання – інтернет-видавництво Церкваріум
26
Сб., лист.

В жовтні Синод Елладської церкви розгляне українське питання

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Очікуємо на давно анонсовану позитивну відповідь

Як повідомляє агенція новин Оrthodoxiа, найближчим часом буде оголошено порядок денний чергової сесії Священого Синоду Ієрархії Елладської церкви, яку заплановано на жовтень. За даними агенції, на сесії будуть розглянуті питання виборів митрополитів Фтіотидського та Калаврітського, а також питання визнання автокефальної Православної церкви України.

На таке визнання очікували ще за попередніх сесій, але через напружену церковну обстановку, спровоковану Російською церквою та російським політикумом, оголошення визнання ПЦУ було відкладено. Це дало російській пропаганді багато приводів для зловтіхи та різного роду фейків.

Нагадаємо, що Вселенський патріарх Варфоломій неодноразово оголошував, що найближчим часом ПЦУ отримає визнання від Елладської церкви.

Тим часом церковні функціонери РПЦ продовжують закидувати Елладську церкву листами з проханнями не поспішати з визнанням, а наполягати на соборному розгляді української церковної кризи. Але, як пише наш постійний автор архімандрит Роман Анастасіадіс, всі подібні листи кінець кінцем потрапляють в сміттєві відра Елладської церкви.