В Елладській церкві ніхто не відмовляв українським паломникам: заява прес-служби Вінницько-Барської єпархії ПЦУ – інтернет-видавництво Церкваріум
21
Чт., жовт.

В Елладській церкві ніхто не відмовляв українським паломникам: заява прес-служби Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Вчергове доводиться спростовувати московські фейки

Як відомо, з 9 по 15 листопада заплановано паломницьку поїздку українських прочан ПЦУ під керівництвом митрополитів Олександра (Драбинка) та Симеона (Шостацького). У зв'язку з цим московська пропаганда поширила фейкову новину, що начебто один з елладських єпископів митрополит Егінський Єфрем попросив українських гостей не служити в його єпархії. Але ця інформація фейкова. З цього приводу прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ оприлюднила роз'яснення.

Як повідомлялося, паломницька група, що складається з духовенства та вірян Православної Церкви України на чолі із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном та митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром з 9 по 15 листопада 2019 року здійснить паломницьку поїздку до святинь Греції. Паломництво відбудеться з благословення Блаженнійшого Митрополита Києвського і всієї України Епіфанія.

З боку Високопреосвященніших Владик Православної Церкви Греції не було ніяких заперечень і жоден з них не відмовив паломникам з України у гостинності та праві вклонитися святиням, що знаходяться на території їх Митрополій, а також звершити Богослужіння. Паломники дякують владикам за любов до українського народу. Проте, через те, що програма паломництва є дуже насиченою, та включає в себе багато місць для відвідання, що пов’язано з необхідністю узгоджувати різні організаційні аспекти, до неї були внесені певні зміни у порівнянні з раніше опублікованим графіком.

Відправляючись у поїздку, паломницька група просить молитов вірних Православної Церкви України. У свою чергу паломники будуть підносити свої молитви біля грецьких святинь за мир в нашій країні, за благословення для всього українського народу і за зміцнення дружніх стосунків між православними жителями Греції та України.