РПЦ окупує канонічну територію Грузинської церкви: випускників духовних шкіл Росії чекають в Абхазії та Південній Осетії – інтернет-видавництво Церкваріум
19
Нд., вер.

РПЦ окупує канонічну територію Грузинської церкви: випускників духовних шкіл Росії чекають в Абхазії та Південній Осетії

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Військам країни-окупанта - окормлення церковою-окупантом

Телеграм-канал Церквач оприлюднив доручення патріарха Московського Кирила про направлення на добровільних засадах випускників духовних шкіл РПЦ в військові частини Абхазії та Південної Осетії в якості капеланів. Це на лексиконі РПЦ називається "відрядження", перебувати в якому можна до 3 років, після чого капелани церкви-агресора зараховуються в штат Московської або Санкт-Петербурзької єпархій. 

Цей лист викликав обурення в Грузинській церкві: патріарх ГПЦ Ілія ІІ написав відповідь патріархові Кирилу, де назвав подібні кроки РЦ неприпустимими і такими, що ставлять всіх у складне становище та викликають напруження та загострення.

В Україні представники РПЦ також здійснюють духовну опіку солдат країни-агресора та місцевих бойовиків ("ополченців"). Сподіваємося, грузини зрозуміють, чому в Україні так не люблять РПЦ.

Фото ТАСС