Проросійський єпископ Елладської церкви відмовився вчиняти заколот через Україну – інтернет-видавництво Церкваріум
25
Сб., січ.

Проросійський єпископ Елладської церкви відмовився вчиняти заколот через Україну

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Розколу всередині ЕПЦ не буде

На грецькому сайті Еnimerosi з'явилось інтерв'ю митрополита Керкірського Нектарія - одного з десяти єпископів Елладської церкви, які категорично не погодились з рішенням Собору Ієрархії про готовність до встановлення канонічних взаємовідносин з ПЦУ. Повторюючи свої негативні тези щодо визнання ПЦУ, єпископ, утім, заявив, що не дозволить, щоб у когось виникла думка, що він буде підбурювати своїх колег до заколоту всередині власної церкви через українське питання. "Я хотів би відігравати посередницьку роль завдяки своїм чудовим стосункам з Московським патріархатом". Отже, сподівання РПЦ на створення всередині ЕПЦ опозиції, яка б навіть могла вийти з підпорядкування архієпископу Ієроніму, потерпіли поразку.

Крім того, Нектарій чесно зауважив, що його позиція не в останню чергу грунтується на аналізі наслідків для Корфу зменшення туристичного потоку з Росії. Але митрополит наполягає, що його мотиви головним чином не економічні, а еклезіологічні.

Можна припустити, що й інші незгодні митрополити ЕПЦ підуть "посередньким" шляхом, не допускаючи свого демонстративного відокремлення від іншого єпископату.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год