Позбавлення Константинопольского патріарха влади собором всіх церков можливо, - вікарний архієрей Антіохійського патріархату – інтернет-видавництво Церкваріум
24
Пт., січ.

Позбавлення Константинопольского патріарха влади собором всіх церков можливо, - вікарний архієрей Антіохійського патріархату

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

РПЦ продовжує судомно вишукувати тих, хто озвучить скандальні меседжі

Російський пропагандистський ресурс РИА.ру, відомий грубими маніпуляціями та викливленнями інформації, опублікував окремі цитати з нтерв'ю вікарного єпископа Дамасської єпархії Антіохійського патріархату Каїса Садіка, який припустив, що у випадку, коли помісні церкви самі домовляться про проведення Всеправославного собору з українського питання, на ньому можливе і позбавлення Константинопольського патріарха влади. Про це він сказав під час свого перебування у Москву задля участі в "міжнародній конференції, присвяченій захисту прав віруючих на Україні".

"Ми з честю визнаємо патріарха Константинопольського, однак сьогодні проблема в тому, що Константинопольський патріарх припускається помилки. І якщо всі православні Церкви зберуть Собор без нього і приймуть рішення про позбавлення влади Константинопольського предстоятеля, то це можливо".

Повністю текст інтерв'ю на сайті не приводиться, окремі цитати, як і зазвичай, вмонтовані в редакційну підводку. З неї випливає, що вікарний архієрей пропонує різні методі збору Всеправославного собору поза межами та правами Вселенського патріарха: або "кожна Церква всередині себе визначається і досягає угоди з цього приводу", а вже потім "направляє прохання Константинопольського патріарха" про скликання Собору, або "будь-яка православна Церква має право дійти згоди з іншими Церквами і скликати Собор".

Ця заява, якщо вона процитована корректно, викликає дуже великі сумніви в богословській компетенції цього архієрея Антіохійського патріархату.

Cerkvarium планує направити з приводу цієї заяви відкритий лист до патріарха Антіохійського з вимогою роз'яснень, підкріплених посиланнями на канонічне право.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год