Посилили вплив: один з кланів РПЦ набирає міці – інтернет-видавництво Церкваріум
19
Нд., вер.

Посилили вплив: один з кланів РПЦ набирає міці

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

За 2 дні – 2 Синоди та 2 підвищення

Нещодавно Cerkvarium вже писав про те, що в УПЦ (МП) 3 квітня 2019 р. призначили єпископом архімандрита Симеона (Голубку) з впливового у Московському патріархаті клану Доровських-Голубок. На цьому історія не закінчилась. Невдовзі, вже на засіданні Синоду у Москві 4 квітня 2019 р., архієпископа Тихона (Доровських) підвищили до митрополита та забрали з далекого Сходу (о. Сахалін) поближче до столиці – в Орловську митрополію.

І формально, і неформально це значне підвищення, адже Тихон з посади очільника простої єпархії перейшов на рівень очільника цілої митрополії, у складі якої відразу декілька єпархій. До того ж нове місце служіння набагато ближче до Москви, що дозволить бути ближче до загально церковних справ та не сприйматись керівництвом в якості провінціала здалеку, а також дозволить частіше бувати у столиці для вирішення «власних питань».

Нагадуємо, що віднині клан Доровських-Голубок складається з двох митрополитів –  Архангельського Даниїла (Доровських) та Орловського Тихона (Доровських); двох єпископів – намісника головного монастиря РПЦ – Троїце-Сергієвої Лаври – єпископа Парамона (Голубки) та єпископа Угольського (Хустська єпархія, Закарпатська область) Симеона; також до впливових представників клану входить і ігуменя Серафима (Голубка) – казначей Архангельської митрополії.