Ніяких грошей, тільки рошенівські цукерки – патріарх Варфоломій прокоментував чутки про хабар – інтернет-видавництво Церкваріум
17
Пт., вер.

Ніяких грошей, тільки рошенівські цукерки – патріарх Варфоломій прокоментував чутки про хабар

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Патріарх Варфоломій каже, що не отримував грошей від влади за українську автокефалію, лише цукерки та шоколад від Петра Порошенка

Вселенський Патріарх відповів на звинувачення Москви стосовно хабарництва, передає портал ORTHODOXIA.INFO. В Росії відмовляються серйозно сприймати причини, що спонукали Його Всесвятість підтримати автокефалію для українців.

«Хоча Російська Церква звинувачує мене в тому, що я взяв гроші за цю автокефалію. Я не отримав грошей, натомість я маю багато цукерок та шоколоду. Причому це солодощі з заводу Порошенка», – сказав він дітям, які прийшли привітати Патріарха Варфоломія.

В такий сатиричний спосіб Патріарх відповів на звинувачення, що лунали на його бік, як з боку московських церковників, так і самого президента Путіна. Як повідомив Патріарх дітям, Президент України, з нагоди великої радості, що його країна отримує автокефалію, відправив до Вселенського Патріархату цукерки та шоколад зі фабрики Рошен.