На Синоді Вселенського патріархату підготували пропозиції до Статуту Єдиної Помісної Церкви України – інтернет-видавництво Церкваріум
24
Пт., січ.

На Синоді Вселенського патріархату підготували пропозиції до Статуту Єдиної Помісної Церкви України

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Про це повідомляють грецькі джерела

Як повідомило авторитетне грецьке видання ethnos.gr, на Священому Синоді Вселенського патріархату завершується прийняття Статуту Помісної церкви в Україні. Також сказано, що цей Статут  має бути ухвалено на Об'єднавчому Соборі в Києві.

Власні джерела Cerkvarium в церковних колах підтвердили цю новину, але з поправкою, що ухвалено не сам Статут, а пропозиції до Статуту для врахування положень Томосу у Статуті нової Помісної Церкви. 

Нагадаємо, з 27 по 29 листопада проходить Священий Синод Вселенського патріархату, на якому має бути розглянуто українське питання, очікується оголошення про створення Єдиної Помісної церкви в Україні та презентація Томосу про автокефалію.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год