Кіпрська Церква планує визнати митрополита Епіфанія – інтернет-видавництво Церкваріум
22
Ср., січ.

Кіпрська Церква планує визнати митрополита Епіфанія

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Хто там переконував, що кіпріоти проти нашої автокефалії?

Кіпрська Церква планує визнати митрополита Епіфанія – «Настане час, коли кир Епіфаній відвідає Кіпр і буде співслужити», – про це заявив архієпископ Кіпрський Хризостом, повідомляє грецьке видання «Світло Фанару».

Очільник Кіпрської Церкви каже, що чув заяву митрополита Епіфанія про бажання встановити сопричастя і відповів, що це природньо. Він також зауважив, що Епіфаній вже бував на Кіпрі, добре знає місцеву ситуацію та володіє грецькою мовою.

Таку відповідь архієпископ Хризостом дав митрополитові Елпідофору Константинопольського патріархату, який перебуває з візитом у Православній Церкві Кіпру. Елпідофор подарував Хризостому свою нещодавно опубліковану книгу про візит Вселенського Патріарха Варфоломія до України в 2008 році.

Також очільник Кіпрської Церкви заявив, що вважає Вселенську Патріархію «Матір’ю-Церквою», і підкреслив, що «підтримує прекрасні відносини з Фанаром, які він збереже попри будь-які труднощі».

Митрополит Елпідофор також нагадав про близькі стосунки та історичні, церковні і духовні зв’язки, які мають Церква Кіпру та Константинопольський патріархат.

26 січня в Університеті Лімасолу митрополит Елпідофор прочитає відкриту лекцію на тему «Церква і дипломатія».

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год