Грузинський патріарх вимагає у Путіна припинити окупацію грузинських територій – інтернет-видавництво Церкваріум
29
Нд., бер.

Грузинський патріарх вимагає у Путіна припинити окупацію грузинських територій

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Меседжі ГПЦ до Росії стають все більш відвертими

Як повідомляє Грузія-онлайн, патріарх Грузинський Ілія ІІ в своєму новорічному виступі звернувся напряму до президента РФ Володимира Путіна і закликав його припинити окупацію Абхазії та Цхінвальського регіону (т.зв. "Південної Осетії"):

"Я хочу скористатися нагодою і звернутися до президента Росії пана Володимира Путіна - окупація Абхазії і Цхінвалі повинна закінчитися. Ми повинні пам'ятати, що Грузія є уділом Пресвятої Богородиці".

Вже відома реакція абхазської сторони. Так, міністр закордонних справ Абхазії Даур Кове на своїй сторінці в фейсбуці написав:

Хай вибачить Вам Господь Ваше лицемірство.
Бо всі ми пам'ятаємо Ваші настанови грузинським солдатам в 1992 році вбивати абхазів і осетин ...
Ми живемо в своїй Батьківщині - Республіці Абхазія.

Очевидно, що питання окупованих Росією територій і стане поточним трендом у відносинах між ГПЦ та РПЦ, і, можливо, стане одним з факторів впливу на визнання ПЦУ.

Фото Tabula.ge

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год