Глава Церкви Чехії і Словаччини з запізненням зажадав собору з українського питання – інтернет-видавництво Церкваріум
13
Пт., груд.

Глава Церкви Чехії і Словаччини з запізненням зажадав собору з українського питання

Помісні церкви
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Відповідь на лист патріарха Кирила з'явилась вже після рішення Константинополя про автокефалію Української Церкви

16 жовтня на офіційному сайті Церкви Чеських земель і Словаччини з'явилась відповідь на запит патріарха Кирила про проведення Всеправославної наради з українського питання. Чому митрополит Ростислав (Гонт), який підписав цю відповідь, так довго тягнув з його публікацією - питання риторичне.

Переклад з чеської - Ілля Бєй

Відповідь митрополита Чеських земель і Словаччини Ростислава на лист патріарха Московського і всієї Росії Кирила

м. Прешов, 11 жовтня

Ваша Святосте, улюблений співбрат і співслужитель у Господі!

Вітаю Вас від усього серця і бажаю кріпості сил в цей нелегкий для Російської православної церкви і світового Православ'я час.

Відповідаючи на Ваш лист від 01 жовтня 2018 р., хочу Вас запевнити, Ваша Святосте, про свою незмінну позицію щодо грубого втручання державної влади у внутрішнє життя православної Церкви в Україні, про яку Священний Синод нашої помісної Церкви ясно висловився на своєму останньому засіданні 12 червня 2018 р.

Світове православ'я визнає єдиного канонічного представника Української православної церкви - блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Цей факт при всіх присутніх багаторазово згадував і підтверджував всесвятіший представник Великої Христової Церкви Константинополя - вселенський патріарх Варфоломій на Синаксисі представників помісних православних Церков, що відбувся в Шамбезі (Швейцарія) 21-27 січня 2016 р. Тому будь-яка спроба легалізувати українських розкольників з боку державної влади повинна бути рішуче засуджена всіма представниками помісних православних Церков.

З братньою Україною нас об'єднує не тільки близькість кордонів, а й кровна спорідненість жителів Підкарпатської Русі, і ми з болем у серці дивимося на тяготи наших українських братів - братів не тільки по вірі, але і по крові.

Оскільки православна Церква ґрунтується на принципі соборності, ми глибоко переконані, що будь-які конфліктні ситуації і спірні питання, які загрожують єдності Православ'я, будуть вирішені соборно, в точній відповідності до загальноприйнятих церковних традицій і священних канонів.

З братською у Господі любов'ю,

† Ростислав,

архієпископ Пряшівський,

митрополит Чеських земель і Словаччини

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04