30 грузинських інтелектуалів і богословів привітали митрополита Єпіфанія з інтронізацією – інтернет-видавництво Церкваріум
24
Пт., січ.

30 грузинських інтелектуалів і богословів привітали митрополита Єпіфанія з інтронізацією

Помісні церкви

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Єпископат своє слово сказав, тепер черга вірян

Новообраний митрополит Української православної церкви продовжує отримувати підтримку від сестринських церков. На цей раз лист з поздоровленнями передали парафіяни Грузинської православної церкви, серед яких є богослови, студенти богословських навчальних закладів і представники інших професій.

Автори листа вітають Україну з набуттям автокефалії, духовної та адміністративної незалежності. А також висловлюють надію на швидке возз'єднання у літургійному спілкуванні.

Нагадуємо, що прес-служба Грузинської православної церкви оприлюднила офіційну позицію по Томосу, формально зберігаючи нейтралітет. Водночас окремі єпископи та прості парафіяни, як більш мобільна частина церкви, висловлюють солідарність з Україною.

SEO продвижение сайта - LUXEO Работа за границей https://telegra.ph/Kak-pravilno-nachat-zanyatiya-kartingom-12-04 билеты в цирк на новогоднее представление новогодние представления для детей 2019 киев новогодние елки для детей новогодний концерт 2019 киев детские новогодние книги книга подарок на новый год