«Зробіть все, щоби розв’язати конфлікт» – глави двох Помісних Церков оприлюднили звернення щодо української автокефалії – інтернет-видавництво Церкваріум
17
Пт., вер.

«Зробіть все, щоби розв’язати конфлікт» – глави двох Помісних Церков оприлюднили звернення щодо української автокефалії

Церковні

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

В мережі опубліковане спільне звернення патріарха Олександрійського Феодора та митрополита Варшавського Сави. Документ був підписаний у Польщі, в день святкування Різдва Пресвятої Богородиці. Подаємо текст у перекладі архієпископа УПЦ-КП Євстратія (Зорі).

Звернення 
Його Блаженства Феодора ІІ, Патріарха Олександрійського і всієї Африки та Його Блаженства Сави, Митрополита Варшавського і всієї Польщі

 

Ми, глави двох Помісних Церков, – які зустрілися на польській території та відчуваючи відповідальність за життя Святого Православ’я у сучасному світі, його мир, єдність та дотримання догматичного і канонічного порядку, перед викликами того досвіду, в якому Православ’я в Україні живе зараз – в дусі братньої любові ми звертаємося до всіх, від кого залежить подолання церковних непорозумінь через набуття автокефалії Українською Церквою: будь-ласка зробіть все що у вашій силі щоби розв’язати конфлікт через це питання та встановити порядок на Українській землі.

Звершуючи Божественну літургію в свято Різдва Пресвятої Діви Марії ми молимося про єдність і мир Українського народу. Одночасно ми надсилаємо свої братні вітання Главам Помісних Православних Церков і всій Повноті Святого Православ’я.

Феодор,
Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки

Сава,
Православний Митрополит Варшавський і всієї Польщі

Варшава – Бельськ Подляський
21.08.2018